Konya Selçuklu Belediyesi Zabıta Memuru ve Eğitmen Alımı

Konya Selçuklu Belediyesi Zabıta Memuru ve Eğitmen Alımı

DPB (Devlet Personel Başkanlığı) 20 Ağustos 2019 tarihli ilanları ile Konya Selçuklu Belediye Başkanlığı kadrolu eğitmen ve zabıta memuru alımı yapacağını duyurdu.

Konya Selçuklu Belediye Başkanlığı kadrolu eğitmen ve zabıta memuru alımı yapacağını DPB (Devlet Personel Başkanlığı) 20 Ağustos 2019 tarihli ilanları ile açıklamıştır. Alımlar için kadro dağılımı ve başvuru şartları haber içerisinde verilmiştir.

Zabıta alımı başvuru şartları neler? Eğitmen alımı başvuru tarihleri ne zaman? Alımı hangi şehir yapacak?

Selçuklu Belediye Başkanlığı tarafından 10 kişi kadrolu zabıta alımı ve 1 kişi eğitmen alımı yapılacak. Alıma başvurular KPSS puanı bulunan adaylar arasından yapılacak.

Zabıta alımı başvuru şartları;

Zabıta alımı 5 kişi; Yerel Yönetimler, Adalet ve Halkla ilişkiler alanında eğitim veren ön lisans programından mezun olmak ve KPSS 75 puana sahip olması isteniyor.

Zabıta alımı 5 kişi; Mühendislik Eğitimi veren bölümler dışında, Herhangi bir lisans programından mezun olmak ve KPSS 80 puanı olması şartı aranıyor. Başvurunun yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak. (20.08.1989 Tarihinden Sonra Doğmuş Olmak). Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmamış olmak. En az B sınıfı ehliyet sahibi olması gerekmektedir.

Zabıta Alımı Başvuru Şekli;

Başvuru formu doldurularak istenilen diğer belgelerle birlikte 20 Ağustos 2019 gününden 26 Ağustos 2019 günü mesai bitimine kadar (sadece iş günlerinde saat 09:00-16:30 arasında) Belediye Zabıta Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

Eğitmen alımı başvuru şartları;

Eğitmen için Fakültelerin Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler veya Uluslararası İlişkiler Bölümlerin den mezun olmak. Adaylardan istenilen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit sınavından (YDS) en az (C) düzeyinde puan almış olmak veya bunlara denk kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan bir belgeye sahip olmak. Yabancı dil İngilizce olarak açıklandı. KPSS şartı aranmıyor.

Eğitmen Alımı Başvuru Şekli;

Adaylar istenilen belgeler ile birlikte 23 Ağustos 2019 günü saat 17:00' Selçuklu Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne şahsen müracaat edeceklerdir.

Konya Selçuklu Belediye Başkanlığı zabıta alım kılavuzu için tıklayın. Eğitmen alımı kılavuzu için tıklayın.

Son Başvuru Tarihi: 26 Ağustos 2019