KPSS siz 2020 Belediye 10 Personel Alımı Yarın Son

KPSS siz 2020 Belediye 10 Personel Alımı Yarın Son

İŞKUR kurum dışı kamu iş ilanı ile Osmangazi Belediyesine KPSS siz 10 kamu personeli alımı yapılacak. Alımı yapılacak personellerin alım şartları aşağıda olup başvurular yarın bitiyor.

Osmangazi Belediyesi tarafından İŞKUR kurum dışı kamu iş ilanı ile mezuniyet şartsız KPSS siz 10 kişi kamu personeli alımı yapılıyor. Yapılacak alımda personeller Osmangazi Belediyesi Personel A.Ş. bünyesinde çalıştırılacak.

Belediye kamu alımında temizlik görevlisi(Çöp Personeli) olarak alınacak olan 10 kamu personeli daimi süreli ve haftalık 45 saat çalışma süresi ile alınacak.

Alınacak personellerin emekli olmaması, emeklilik şartlarını taşımaması, bedenen sağlıklı olması, arşiv araştırması yönetmelik şartlarına haiz olması, vardiyalı çalışma şartlarına uygun olması, herhangi bir bulaşıcı hastalığı olmaması şartları bulunmakta.

İŞKUR 2020 kamu iş ilanına başvurmak isteyen adayların kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, askerlik belgesi ve SGK hizmet dökümü ile 11 Ocak 2020 tarihine kadar başvurularını Soğanlı Mah. Dr. Sadık Ahmet Cd. No:388/2 Osmangazi/Bursa adresinde ilandaki isimle irtibat kurması gerekmektedir.

2020 kamu iş ilanı aşağıdadır.

bursa-belediyesi-kamu-alimi.jpg
 

Son Başvuru Tarihi: 11 Ocak 2020