KPSS’den En Az 1 Puan Şartlı Kamu Personel Alım İş İlanı

KPSS’den En Az 1 Puan Şartlı Kamu Personel Alım İş İlanı

İŞKUR kamu iş ilanı ile Burdur Ağlasun Belediyesi Belediyesi bünyesine önlisans mezun kamu personeli alınıyor. Yayınlanan kamu alımının şartları haberimizde.

Burdur Ağlasun Belediyesi tarafından İŞKUR iş ilanı ile 1 kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 1 kişi büro memuru kamu personeli alımı yapılacak.

İŞKUR kamu iş ilanı 2020 yılı 1 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Budur İş İlanı

Ağlasun Belediye Başkanlığı

Büro Memuru 1 kişi alımında adayların kadın ve erkek önlisans büro yönetimi ve sekreterlik bölüm mezunu olması, erkek adaylar için askerliğini fiilen yapmış olması, kişisel durumunun eski hükümlü veya TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) olması, KPSS P93 puanı en az 1 olması,  18 yaşından büyük olması ve en fazla 35 yaşında olması, B Sınıfı sürücü belgesi olması, Ağlasun  ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005381378 olup başvurular 04 Şubat 2020 tarihinde bitmektedir.

Adaylar İŞKUR’a başvurularını yaptıktan sonra Ağlasun Belediyesine bildirilecek olan başvuru listesindeki isimler için 06 Şubat 2020 ile 07 Şubat 2020 tarihinde evrak kontrolü yapılacak ve 10 Şubat 2020 tarihinde mülakat yapılacak.

Burdur Ağlasun Belediyesi 1 kamu alımı İŞKUR iş ilanı ile büro memuru kamu personeli alımına başvurmak isteyen adayların 04 Şubat 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 04 Şubat 2020