Kültür Ve Turizm Bakanlığı 81 Sözleşmeli Kamu Personeli  Alımı! Sona Eriyor

Kültür Ve Turizm Bakanlığı 81 Sözleşmeli Kamu Personeli  Alımı! Sona Eriyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı 81 sözleşmeli kamu personeli alımı için ilan yayımlamış olup, İstanbul ilinde görevlendirilmek üzere Koruma Ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu.

Kültür ve Turizm Bakanlığı 81 sözleşmeli kamu personeli alımı için ilan yayımlamış olup, İstanbul ilinde görevlendirilmek üzere Koruma Ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu.

Adaylardan İstenilen Belgeler 

** Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.
** Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.
** Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmektedir.

Genel Başvuru Şartları 

** Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
** Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 657 sayılı Kanunun 48’inci maddesinde belirtilen genel şartları taşıması gereklidir.
** Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
** Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yükseköğretim kurumlarından en az ön lisans düzeyinde mezun olma olması gereklidir.
** Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmaması gereklidir.
** Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların  askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir. 
** Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik aylığı almaması  (Dul ve yetim aylığı hariç) olması gereklidir.
** Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmaya engel hastalığı bulunmama gereklidir.

bakanlik-1.png.pngbakanlik-2.png.png

Başvuru Bilgisi

Son başvuru tarihi 02.04.2021 günü olup, başvurular  www.vgm.gov.tr adresi üzerinden Başvuru Formu doldurarak elektronik ortamda yapılacaktır. 

Son Başvuru Tarihi: 02 Nisan 2021