Kurum Dışı İşkur İle Milli Saraylar 225 Sürekli İşçi Alımı Yarın Son

Kurum Dışı İşkur İle Milli Saraylar 225 Sürekli İşçi Alımı Yarın Son

İŞKUR tarafından kurum dışı kamu alım ilanıyla Milli Saraylar İdaresi Başkanlığına en İlkokul mezun 225 kamu personeli alınacak. İŞKUR kamu iş ilanı 2020 yılı alım şartları neler?

T.C. Cumhurbaşkanlığı Milli Saraylar İdaresi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere yapılacak sınav ile en az İlkokul mezunu 225 kamu alımında 20 kişi en az lise mezun temizlik görevlisi, 15 en az ilkokul mezun fabrikalarda usta işçi, 40 en az ilkokul mezun bakım onarım ustası işçi, 150 en az lise mezun silahlı koruma güvenlik görevlisi alımı başvurularında yarın son gün.

Yapılacak olan sınava ünvanlar bazında kimler başvurabilecek?

Temizlik görevlisi 20 kamu alımında adaylar İstanbul ilinde çalıştırılacak ve en az lise mezunu olması şartı bulunmakta,

Güvenlik Görevlisi 150 kişi İŞKUR kamu kurum dışı alımında adaylar İstanbul, Ankara, Kocaeli illerinde sürekli işçi olarak çalıştırılacak. Adayların en az lise mezunu olması, silahlı özel güvenlik elemanı sertifikasına sahip olması, 18 yaşını tamamlamış olması ve 01 Ocak 2020 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması şartları bulunmakta.

Usta olarak alınacak toplam 55 kişi ise İstanbul ilinde çalıştırılacak olup adayların en ilkokul mezunu olması, kamu kurum kuruluşlarının mesleki eğitim veren kuruluşlarından alınmış ustalık belgesine sahip olmak, Meslekle ilgili okuldan mezun olanlarda ustalık belgesi aranmayacak.

Bu sayı içerisinde 5 kişi el dekor ustası, 1 kişi model kalıp ustası, 2 kişi hammadde ustası, 1 kişi döküm ustası, 3 kişi elektrikçi, 2 kişi sıhhi tesisatçı, 3 kişi mobilya ustası, 4 kişi kağıt ustası, 2 kişi şutuk ustası, 1 kişi cam çerçeve ustası, 2 kişi demir tekerlek ustası, 2 kişi kurşun ustası, 2 kişi parke cila ustası, 4 kişi taş ustası, 3 inşaat ustası, 4 iskele ustası, 4 kişi kalemkar, 4 kişi marangoz bu mesleklerin tamamı İstanbul iş ilanına tabidir.

Kocaeli İş ilanı 3 kişi halı dokuma ustası, 3 kişi ipekli dokuma ustası kamu alımı yapılacak.

Yapılacak olan kamu kurum dışı sürekli işçi alım sınavına başvurular millisaraylar.istanbul.edu.tr internet adresinden 12 Ocak 2020 tarihi yani yarın son gündür.

İŞKUR kurum dışı iş ilanı Milli saraylar 225 sürekli kamu işçi alımının ayrıntılarını incelemek için tıklayınız

Son Başvuru Tarihi: 12 Ocak 2020