Kurum Ve Kuruluşları 5 İlde 142 Personel Alımı

Kurum Ve Kuruluşları 5 İlde 142 Personel Alımı

İŞKUR üzerinden Kamu Kurum ve Kuruluşları 5 ilde 142 personel alımı yapılması için iş ilanları yayımladı. 142 işçi ve memur alımı için kimler başvurabilir?

İŞKUR iş ilanları üzerinden Kamu Kurum ve Kuruluşları 5 ilde 142 personel alımı için ilanlar yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Istanbul ISTAÇ 40 aktarma şoförü, 39 aktarma işçisi, 2 depo ve stok kontrol mühendisi, Manisa BESOT 9 mobil vinç operatörü, 2 sayaç okuma personeli, 1 muhasebe personeli, 1 beton parke ustası, 5 bekçi, 1 çevre mühendisi, Bursa Osmangazi 10 çöp personeli, İstanbul BAYPAŞ 2 garson, 1 otopark personeli, 1 temizlik personeli, 1 şoför, İstanbul KİTAŞ 2 büro memuru, Bursa İnegöl 2 sosyal yardım hizmet personeli/saha personeli, Denizli Merkezefendi 5 beden işçisi, İstanbul Kültür Sanat 2 halkla ilişkiler ve tanıtım elemanı, 2 idari destek görevlisi, 1 yönetici asistan, 2 kameraman, 2 beden işçisi,  1 halkla ilişkiler tanıtım uzmanı, Kırklareli Pınarhisar 8 ağır beden işçisi alacak.


KURUM VE KURULUŞLARI BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELERİN BAZILARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı, noter tasdikli örneği veya E-devlet üzerinden alınmış  mezuniyet belgesi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter tasdikli fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan bir adedi forma yapıştırılmak kaydı ile son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge istenmektedir 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan ikametgah belgesi istenmektedir.


KURUM VE KURULUŞLARI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.


KURUM VE KURULUŞLARI İLAN METİNLERİ VE BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 21 Ocak 2022 olarak belirtilmiş olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

İstanbul ISTAÇ  
https://media.iskur.gov.tr/52210/istanbul-cevre-yonetimi-san-ve-tic-a-s-21-01-2022.pdf 
Manisa BESOT 
https://media.iskur.gov.tr/52374/manisa-besot-san-tic-a-s-21-01-2022.pdf 
Bursa Osmangazi 
https://media.iskur.gov.tr/52340/bursa-osmangazi-belediyesi-personel-a-s-21-01-2022.pdf 
İstanbul BAYPAŞ 
https://media.iskur.gov.tr/52441/istanbul-baypas-bayrampasa-ins-yat-taah-hiz-san-tic-ltd-sti-21-01-2022.pdf 
İstanbul KİTAŞ 
https://media.iskur.gov.tr/52436/istanbul-kucukcekmece-ins-taah-san-tic-as-21-01-2022.pdf 
Bursa İnegöl
https://media.iskur.gov.tr/52381/bursa-inegol-belediyesi-per-hizm-ltd-sti-21-01-2022.pdf 
Denizli Merkezefendi 
https://media.iskur.gov.tr/52366/denizli-merkezefendi-tem-ulas-ins-taah-san-tic-a-s-21-01-2022.pdf 
İstanbul Kültür Sanat
https://media.iskur.gov.tr/52465/istanbul-kultur-ve-sanat-urunleri-ticaret-a-s-21-01-2022.pdf 
Kırklareli Pınarhisar 
https://media.iskur.gov.tr/52466/kirklareli-pinarhisar-belediyesi-per-ltd-sti-21-01-2022.pdf 

Son Başvuru Tarihi: 21 Ocak 2022

Popüler İlanlar