Kurum ve Kuruluşları KPSS Şartsız 709 Personel Alımı

Kurum ve Kuruluşları KPSS Şartsız 709 Personel Alımı

İŞKUR üzerinden Kamu Kurum ve Kuruluşları KPSS şartsız 709 personel alımı için ilanlar yayımladı. Alım yapılan iller ve kadro dağılımları haberimizde...

İŞKUR iş ilanları üzerinden Kamu Kurum ve Kuruluşları 709 personel alımı için ilanlar yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Ankara Nallıhan 1 temizlik işçisi, 1 basın ve yayın personeli, 1 şoför, Denizli PERAŞ 1 vasıfsız işçi, 1 elektrik teknikeri, Balıkesir Güzelayvalık 5 özel güvenlik görevlisi, Çanakkale Kepez 5 kanal ve ızgara işçisi, İstanbul Şehir Hatları 1 boru kaynak ustası, 5 çımacı, 2 satış görevlisi, 1 itfaiyeci, 15 yağcı, 1 gemi elektrikçisi, 2 tesviyeci, 25 gemici, Mersin Büyükşehir 10 garson, 2 depo görevlisi, Antalya İnsan Kayakları 4 Tır Şoförü, 4 Temizlik Personeli, 5 Ziraat Mühendisi, 10 Veteriner Teknikeri, 9 Veteriner Hekim, 6 Sulama Görevlisi, 1 Köpek Eğitmeni, 20 Hayvan Bakıcısı, 2 Halkla İlişkiler Personeli, 30 Şoför, 1 Sosyal Hizmet Uzmanı, 1 Psikolog, 1 Psikolojik Danışman, 5 Büro Personeli, 1 Aşçı, 1 Aile Danışmanı, 6 Sıhhi Tesisatçı, 2 Büro Personeli, 10 Gassal, 2 Boyacı, 3 Marangoz, 1 Lastik Tamir Ustası,  5 Kaynak Ustası, 120 Cadde Temizlik İşçisi,  4 İnşaat Ustası,  1 Operatör,  1 Kepçe Operatörü,  2 Kalorifer Ustası,  6 Harita Kadastro Teknikeri,  12 Yaşlı Bakım Elemanı,  4 Temizlik Görevlis, 2 Ambulans Şoförü,  2 Ambulans Sağlık Çalışanı,   6 Büro Personeli,  1 Harita Mühendisi,  4 Elektrikçi,   6 Pompacı,  2 Klima Ustası,  1 Demir Ustası,  1 Gemici, 192 Filit İşçisi, 116 Beden İşçisi,  1 Tıbbı Sekreter,  3 Diş Hekimi Asistanı,  1 Diş Hekimi,  1 Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi Elemanı, 12 Ağır Vasıta Şoförü alacak.

 

Kamu 631 İşçi Ve Memur Alımı 

Şehir Hatları 51 Kamu Personel Alımı KPSS’siz

 


BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELERİN BAZILARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı, noter tasdikli örneği veya E-devlet üzerinden alınmış  mezuniyet belgesi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter tasdikli fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan bir adedi forma yapıştırılmak kaydı ile son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge istenmektedir 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan ikametgah belgesi istenmektedir.


GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.

 

4 İlde Farklım Öğrenim Düzeylerinden 64 İşçi Ve Memur Alımı

92 Kamu Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor

 

İLAN METİNLERİ VE BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 25 Ocak 2022 olarak belirtilmiş olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Ankara Nallıhan 
https://media.iskur.gov.tr/52496/d-users-hasan-guday-desktop-ankara-nallihan-belediyesi-per-ltd-sti-25-01-2022.pdf 
Denizli PERAŞ
https://media.iskur.gov.tr/52486/denizli-peras-san-tic-a-s-25-01-2022.pdf 
Çanakkale Kepez 
https://media.iskur.gov.tr/52450/canakkale-kepez-hizmet-gruplari-a-s-25-01-2022.pdf 
Balıkesir Güzelayvalık 
https://media.iskur.gov.tr/52480/balikesir-guzel-ayvalik-gida-turz-san-tic-ltd-sti-25-01-2022.pdf 
İstanbul Şehir Hatları
https://media.iskur.gov.tr/52378/istanbul-sehir-hatlari-turz-san-tic-a-s-25-01-2022.pdf 
Mersin Büyükşehir 
https://media.iskur.gov.tr/51982/mersin-buyuksehir-belediyesi-denizkizi-turizm-a-s-25-01-2021.pdf 
Antalya İnsan Kayakları
https://media.iskur.gov.tr/52440/antalya-insan-kaynaklari-a-s-25-01-2022.pdf 

Son Başvuru Tarihi: 25 Ocak 2022

Popüler İlanlar