Lise Mezun Banka Memuru Alım İlanı Muğla

Lise Mezun Banka Memuru Alım İlanı Muğla

İŞKUR iş ilanı ile Muğla İş Bankası bünyesine lise mezun banka memuru alım ilanı yayınlandı. Yapılacak alımın ayrıntıları haberimizde.

Türkiye İş Bankası tarafından İŞKUR iş ilanları ile yapılan duyuruda 5 kişi banka büro memuru personel alım ilanı yayınlandı.

Yapılacak olan personel alımında başvurular sonrasında 11 Şubat 2020 tarihinde saat 13:30 da Türkiye İş Kurumu Muğla İl Müdürlüğünde görüşme yapılacak.

İş Bankası 5 büro memuru personel alımında adayların kadın ve erkek 18 yaş ile 30 yaş aralığında bulunması, lise, ticaret meslek lisesi veya 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunu olması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmayan, mülakat tarihi itibariyle 30 yaşında olan, kamu haklarından yoksun bulunmayan, Seydikemer, Menteşe, Kavaklıdere, Ortaca, Dalaman, Yatağan, Ula, Muğla Merkez, Milas, Marmaris, Köyceğiz, Fethiye, Datça, Bodrum ikametli olan, herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımayan, kişisel durumu engelli olması şartları bulunmaktadır.

Başvuru için İŞKUR iş ilan numarası 00005374814 olarak ilan edilmiş olup, alınacak personeller İş Bankası Muğla Merkezde çalıştırılacak. Banka büro memuru alımı için son başvuru tarihi 25 Şubat 2020 olarak yayınlandı.

Başvuru için iletişim telefonu olarak 2131099-2131100 olarak verilmiş olup görüşmeye katılacak adayların görüşme gününden önce İŞKUR il müdürlüğüne katılacaklarını bildirmeleri gerekmekte.

İŞKUR personel alım ilanlarının tamamını ayrıntılı incelemeniz için uygulamamız yayında. İndirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 25 Şubat 2020