Malatyayada Hastanede Çalışacak  İŞKUR ile Lise Mezun 20 Kamu Personeli Alınıyor

Malatyayada Hastanede Çalışacak  İŞKUR ile Lise Mezun 20 Kamu Personeli Alınıyor

İŞKUR kamu iş ilanları ile Malatya İnönü Üniversitesi bünyesine 20 kişi lise mezun kamu personeli alım ilanı yayınlandı. Kamu alımının şartları haberimizde.

Malatya İŞKUR kamu iş ilanı ile İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Bünyesine 20 kişi lise mezunu temizlik personeli alınacak.  Alınacak personeller üniversite hastanesi bünyesinde çalıştırılacaktır.

Başvuracak adayların 31 Ocak 2020 tarihine kadar başvurularını yapmaları sonrasında nihai listeler Üniversite bünyesine gönderilecek ve 07 Şubat 2020 tarihinde İnönü Üniversitesi Kapalı Spor Salonunda (Halı Sahalar Karşısı) saat 10:00 da kura çekilecek ve mülakata girecek adaylar belirlenecek sonrasında sözlü uygulamalı sınavda tüm adaylar 100 tam puan üzerinden değerlendirilerek alınacak personeller belirlenecek.

Malatya İş İlanı

İnönü Üniversitesi

Temizlik Personeli (Temizlikçi) 20 kamu alımında adayların kadın ve erkek  lise ve dengi okul mezunu olması, 18 yaş ile 35 yaş aralığında olması, kamu kurum ve kuruluşların ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilmemiş olmak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak (Yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak), Yazıhan, Kuluncak, kale/Malatya, Doğanyol, Battalgazi, Yeşilyurt/Malatya, Pütürge, Malatya merkez, Hekimhan, Doğanşehir, Darende, Arguvan, Arapgir, Akçadağ ikametli olmak şartları bulunmaktadır.Yayınlanan İŞKUR iş İlan numarası  00005371276 dır.

Malatya kamu iş ilanı ile hastane temizlik personeli kamu alımına başvurmak isteyen adayların 31 Ocak 2020 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 31 Ocak 2020