Maliye Bakanlığı Gümrük Müdürlüğü Kamu Personel Alımı

Maliye Bakanlığı Gümrük Müdürlüğü Kamu Personel Alımı

Maliye Bakanlığı İŞKUR üzerinden Gümrük Müdürlüğü kamu işçi alımı ilanı yayımladı. Başvuruları almaya başlayan ilana son olarak 9 Nisan 2019 tarihine kadar başvuru yapılması gerekmektedir.

Maliye Bakanlığı İş Kurumu tarafından ilan edilen Gürbulak Gümrük Müdürlüğü Sosyal Tesislerine yerleştirilmek üzere kamu işçi alım ilanı yayımladı. İlköğretim mezunu olacak adayda KPSS şartı aranmıyor.

İŞKUR ilanları üzerinden verilen 00004916950 iş ilan numarası ile başvurular kabul edilecektir. Başvuracaklar ilkokul mezunu olması gerekmektedir. başvurular iş kurumu üzerinden numara ile online veya iş kurumuna şahsen başvuru yapılabilir.

Kalorifer ateşçisi (katı ve sıvı yakıt) olarak alınacak işçi için kalorifer ateşçisi belgesi olması gerekmektedir. Adaylar 18 yaş ile 35 yaş aralığında bay veya bayan olabilecektir. İstihdam 1 kişi olarak Ağrı Doğubeyazıt’a yapılacaktır.

Kamu kurum ve kuruluşlarının işçi taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan birinci yerleşim yeri adresi dikkate alınacaktır.İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İkamet değişikliği ile ilgili olarak,

Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacaktır.İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

Son Başvuru Tarihi: 09 Nisan 2019