Maltepe Belediyesi 20 Kamu Personeli Alımı

Maltepe Belediyesi 20 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR Kurum dışı kamu personeli alımı ilanları ile yeni personel alım ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Belediye işçi alımı başvuru şartları haberimizde.

İŞKUR kurum dışı kamu personeli alımı ilanları ile Maltepe Belediyesi Mataş A.Ş. bünyesine 20 belediye işçisi alınacak.

Alınacak kamu personeli ünvanları 18 İşçi, 1 Sıhhi tesisatçı, 1 Elektrikçi olmak üzere 20 kişi belediye işçi alımı yapılacak. Alınacak kamu personelleri geçici olarak şirkete bağlı bulunan kuruluş ve işletmeler bünyesinde çalışacaklar.

Belediye İşçisi olarak alınacak 18 kamu personeli alımı adayların Erkek olması, Yeşil alan bakımında tecrübeli olması, Toprak işleme aletlerin ve makinelerin ayarlarını yapabilmesi ve kullanımı konusund deneyimli olması, Ekim ve dikim yeri hazırlamada bilgi sahibi olması, Fide fidan dikimi, Ot biçme konusunda tecrübeli olması şartları bulunmaktadır.

Sıhhi Tesisatçı olarak alınacak 1 kamu personeli alımı adayların Erkek olması, sulama tesisatı yapımı ve tamiri alanında tecrübeli olması, havuz bakım onarımı işlerinde bilgi sahibi olması, su tesisatçısı sertifikası veya bonservisine sahip olması şartları bulunmaktadır.

Elektrikçi olarak alınacak 1 kamu personeli alımı adayların Erkek olması, adayların asgari elektrik elektronik meslek lisesi mezunu olması, Elektrik tesisatı tamiratı ve parkların aydınlatılması alanlarında bilgisi olması şartları bulunmaktadır.

Şartları taşıyan belediye iş başvurusu yapmak isteyen adayların 22 Mayıs 2020 ile 29 Mayıs 2020 tarihleri arasında Cevizli Mahallesi Limonluk Sokak Otokar Apt. No:46/1 Maltepe / İstanbul adresine özgeçmiş ile başvurmaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 29 Mayıs 2020