Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü 8 Büro İşçisi Alımı!

Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü 8 Büro İşçisi Alımı!

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne büro işçisi alımı yapılacak. Detaylar haberimizde…

Personel alımı ilanlarına bir yenisi daha eklenerek 8 büro işçisi alımı daha yapılacağı açıklandı.

2 farklı ilanda yayınlanan ilana göre başvuru Genel şartları;

1.    Meslek Yüksekokulunu ön lisans ile bitirmek
2.    En Az 5 yıl boyunca tayin talebinde bulunulmayacak,
3.    18 yaş ve üzeri olma
4.    Belirli bölümlerden ön lisansa sahip olma,

Aranan genel şartlar arasındadır.

İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden "İş Arayan" linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir.

Son müracaat tarihi tatil gününe rastladığında başvurular takip eden ilk iş günü sonuna kadar uzatılır. Başvuru başlangıç tarihleri aynı olan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun ilanlarından sadece birine başvuru kabul edilir.

Listelere giren adaylar, ilan şartlarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini ilanı veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz eder. Belge teslim tarihi ve yeri, ilanda ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde adaylara duyurulur.

Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır. Listeden çıkarılan kişilerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada yer alan diğer kişiler dâhil edilebilir. Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sınavdan önce veya sonra yapılabilir.

Adaylar;

•    00005579187
•    00005579254

İşkur ilan numaralarını işkur üzerinden arayarak tüm detayları öğrenebilirler.

Son Başvuru Tarihi: 13 Temmuz 2020