Marmara Ereğlisi Belediyesi İlkokul Mezun 11 Kamu Personeli Alımı

Marmara Ereğlisi Belediyesi İlkokul Mezun 11 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR Kurum dışı kamu personeli alımı ilanları ile yeni personel alım ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Belediye işçi alımı başvuru şartları haberimizde.

İŞKUR kurum dışı kamu personeli alımı ilanları ile Marmaraereğlisi Belediyesi bünyesine 11 belediye işçisi alınacak.
Alınacak kamu personeli ünvanları 1 kaynakçı, 3 Şoför, 4 Temizlik İşçisi, 1 Şehir Plancısı, 2 Büro Personeli olmak üzere 11 belediye işçi alımı yapılacak. Alınacak kamu personelleri daimi olarak Marmara Ereğlisi Belediyesi hizmet alanı sınırları dahilinde çalışacaklar.

Kaynakçı olarak alınacak 1 kamu personeli alımı adayların Adli sicil kaydı olmaması, çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmaması, Marmaraereğlisi ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması, Metal teknolojisi alanında mezun olması şartları bulunmaktadır.

Şoför olarak alınacak 3 kamu personeli alımı adayların Adli sicil kaydı olmaması, çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmaması, Marmaraereğlisi ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması, E sınıfı ehliyet ve Psikoteknik belgelerine sahip olması, en az ilkokul mezunu olması şartları bulunmaktadır.

Temizlik Personeli olarak alınacak 4 kamu personeli alımı adayların Adli sicil kaydı olmaması, çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmaması, Marmaraereğlisi ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması,en az ilkokul mezunu olması şartları bulunmaktadır.

Şehir Plancısı olarak alınacak 1 kamu personeli alımı adayların Adli sicil kaydı olmaması, çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmaması, Marmaraereğlisi ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması, Şehir ve Bölge Planlama lisans programından mezun olması bulunmaktadır.

Büro Personeli olarak alınacak 2 kamu personeli alımı adayların Adli sicil kaydı olmaması, çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmaması, Marmaraereğlisi ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması, en az lise mezunu olması şartları bulunmaktadır.

Şartları taşıyan belediye iş başvurusu yapmak isteyen adayların 27 Mayıs 2020 ile 28 Mayıs 2020 tarihleri arasında Marmara Ereğlisi Belediyesine başvurmaları gerekmektedir. 29 Mayıs 2020 saat 09:00 da Marmaraereğlisi Belediyesi hizmet binasında görüşme yapılacak ve görüşme sonrasında adaylardan evrak talebinde bulunulacak.

Belediye işçi alımı ilanlarını akıllı telefon uygulamamız ile incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 28 Mayıs 2020