Marmaris Polisevi 4 Bin Maaşla İlkokul Mezunu Personeller Alıyor

Marmaris Polisevi 4 Bin Maaşla İlkokul Mezunu Personeller Alıyor

İŞKUR kamu alımı iş ilanı ile Emniyet Müdürlüğü Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğü ilkokul mezun kamu personelleri alıyor. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları haberimizde.

Muğla Emniyet Müdürlüğü İŞKUR kamu iş ilanları ile Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğüne 2 kamu personeli alımı ilan edildi. Alınacak personel 2 kişi Aşçı adaylar arasından seçilecek.

İŞKUR’a başvurularını yapan adaylar 07 Şubat 2020 tarihi mesai bitimine kadar Marmaris Polisevi Şube müdürlüğüne;

Eğitim durumlarını gösterir belge,

Adli sicil kaydı,

Sahip olduğu sertifika,

Deneyim belgesi evraklarını teslim etmeleri gerekmekte.

EGM personel alımı adaylarda aranan şartlar şöyledir.

Muğla İş İlanı

Marmaris Polisevi Şube Müdürlüğü

Aşçı 2 kişi alımında adayların kadın ve erkek en az lise mezun en fazla lisans mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, mesleğinde 3 yıl deneyimli olması ve belgelendirmesi, turizm ve otelcilik veya aşçılık meslek yüksekokulu diploması veya milli eğitim bakanlığı onaylı aşçılık mesleği ile ilgili kalfalık veya ustalık belgesi olması, seydikemer, menteşe, Kavaklıdere, ortaca, dalaman, yatağan, ula, Muğla merkez, Milas, Marmaris, köyceğiz, Fethiye, Datça, bodrum ikametli olması şartları bulunmaktadır.

Alınacak personellere asgari ücretin %40 fazlası ücret ödemesi yapılacak.

Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005378386 olup başvurular 03 Şubat 2020 tarihinde bitmektedir.

Marmaris Polisevi kamu alımı 2 kamu personeli alımına başvurmak isteyen adayların 03 Şubat 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 03 Şubat 2020