MEB Öğretmenevi KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor

MEB Öğretmenevi KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenevi tarafından yayınlanan personel alımı ilanında Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı olmadan personel alımı yapılacağı açıklandı.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Piraziz Öğretmenevi Sosyal Tesis İşletmesi personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre garson (servis elemanı) alımı yapılacak.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 9 Nisan 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004918547 olarak belirtilmiştir.

1 garson (servis elemanı) alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az ilköğretim mezunu en fazla lise mezunu olmak, en az 18 en fazla 30 yaşında olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı servis görevlisi hijyen eğitimi belgesi, iş sağlığı ve güvenliği eğitimi belgesi, gıda ve su sektöründe çalışanlar için hijyen eğitim belgesine sahip olmak yer almaktadır.

Adayların Giresun ili Piraziz ilçesinde ikamet ediyor olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: Piraziz Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda 11 Nisan 2019 tarihinde öğleden sonra kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 09 Nisan 2019