Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 15 İşçi Alımı

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 15 İşçi Alımı

İŞKUR tarafından 7 Ağustos 2019 tarihiyle yayınlanan ilanla Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi geçici işçi statüsünde 15 personel alımı yapacağını duyurmuştur.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İŞKUR  üzerinden 7 Ağustos 2019 tarihiyle yayınladığı ilanla KPSS şartı olmadan geçici işçi statüsünde 15 kamu personeli alımı yapacağını açıkladı. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 15 Ağustos 2019 Perşembe olarak belirtilmiştir.

Başvurular İŞKUR Üzerinden Yapılacak.

00005101925 İŞKUR iş ilan numaralı Beden İşçisi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; en az ilköğretim mezunu en fazla önlisans mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, Burdur Merkez’de ikamet ediyor olmak yer almaktadır.

Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak; eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir.

Çalışma adresi “Değirmenler Mahallesi Akdeniz Bulvarı No:120/9 Merkez/Burdur” olarak açıklanmıştır.

İşe Alımlar Kura Yöntemiyle Yapılacaktır.

İstihdam edilecek olan personeller kura çekimine göre belirlenecektir. 20 Ağustos 2019 Salı tarihinde saat 10:00 - 11:00 arasında Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İdari Ve Mali İşler Daire Baş adresinde beden işçisi alımı için kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 15 Ağustos 2019