Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 31 Personel Alımı!

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi 31 Personel Alımı!

Yayınlanan ilana göre Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinde istihdam edilmek üzere personel alınacak. detaylar haberimizde…

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi personel alımı yapacak. Toplamda 13 farklı meslek gurubundan toplam 31 personel alımı yapacak olan Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Şartlarını İŞKUR resmî internet adresi üzerinden öğrenebilirsiniz.
Verilen link üzerinden açılan sayfa üzerinde yer alan ‘’işyeri ünvanı’’ kısmına aynen MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ yazın ve ardından ‘’Ara’2 butonuna basınız. Karşınıza, yukarıda belirtilen meslek kodları gelir.
İlgili mesleği seçin ve e-devlet şifrenizle giriş yaparak başvuru kaydınızı oluşturun.

Personel alımı başvuruları, İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden online yapılacak olup, adayların en 27 Temmuz 2020 tarihine kadar başvuru kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.

Ya da yine İŞKUR’a ait ALO 177’yi arayarak müşteri temsilcisinden, meslek kodunu belirterek kayıt oluşturmaları gerekmektedir.

Alım yapılacak kadrolar;

4 Bahçıvan, 3 Hayvan Bakıcısı, 1 Çiftlik İşçisi (Genel), 1 Süt Ve Süt Ürünleri İşlemecisi, 7 Güvenlik Görevlisi (Eğitim Kurumları), 1 Doğal Gaz Kalorifer Ateşçisi, 2 Kalorifer Ateşçisi (Katı ve Sıvı Yakıt), 3 Beden İşçisi (Temizlik), 1 İklimlendirme Sistemleri Teknisyeni, 1 Plastik Doğramacı /PVC Doğrama-İmalat Ve Montajcısı, 1 Dış Mekan Bitkileri Yetiştiricisi, 5 Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı) ve 1 Büro Yönetimi ve Sekreterlik olmak üzere 13 farklı meslek gurubundan toplam 31 personel alımı yapacak

Son Başvuru Tarihi: 28 Temmuz 2020