Menteşe Öğretmenevi ve ASO 4 Personel Alımı Yapıyor

Menteşe Öğretmenevi ve ASO 4 Personel Alımı Yapıyor

Menteşe Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okul Müdürlüğü tarafından yayınlanan personel alımı ilanında en az lise mezunu 4 personel alımı yapılacağı açıklandı.

Menteşe Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre; garson kadrosunda görevlendirmek üzere 4 personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 14 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004972201 olarak belirtilmiştir.

Menteşe Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü 4 garson alımında adaylarda aranan şartlar arasında; 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu kapsamında garson veya servis meslek alanında ustalık veya işyeri açma belgesi sahibi olmak, gıda ve su sektöründe çalışanlar için veya garson hijyen eğitimi sertifikalarından birine sahip olmak, en az 1 yıllık mesleki deneyim sahibi olmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların sabıka kaydı bulunmaması, lise veya önlisans mezunu olması, Muğla Merkez, Ula ve Menteşe yerleşim yerlerinde ikamet ediyor olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

21 Mayıs 2019 tarihinde saat 11.00-12.00 arasında Menteşe Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Toplantı Salonu’nda kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 14 Mayıs 2019

Popüler İlanlar