Meteoroloji Genel Müdürlüğü Lise Mezun ve Daimi Teknik Kamu Personeli Alımı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Lise Mezun ve Daimi Teknik Kamu Personeli Alımı

İŞKUR kamu iş ilanları ile Meteoroloji Genel Müdürlüğü kamu personeli alım ilanı yayınlandı. Yapılacak olan kamu alımının ayrıntıları haberimizde.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü bünyesine İŞKUR kamu iş ilanı ile daimi ve tam zamanlı kamu personeli alım ilanı yapıldı. Yapılan ile Elektrik pano elemanı ünvanlı kamu personeli alımı yapılacak.

Yapılacak kamu alımında alınacak personeller Kalaba Mah. Kütükçü Alibey Cad.No:4 Keçiören Ankara adresinde çalıştırılacaklar. İşe alınacak kamu personelleri için deneme süresi 60 gün olup deneme süresi içinde başarısız olanların iş akitleri bildirim süresine gerek olmaksızın ve tazminatsız feshedilecek.

Ankara İş İlanı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü

Elektrik Pano Elemanı olarak alınacak 1 kişi kamu personeli alımında adayların kadın veya erkek 18 yaş ile 32 yaş arasında bulunması, adayların Keçiören ikametli olması, adayların lise mezunu olması, adayların kişisel durumunun eski hükümlü veya TMY olması, adayların kalfalık belgesine sahip olması Meslek liselerinin Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü ilgili bölümlerinden mezun olanlarda belge aranmayacak olup İŞKUR iş ilan numarası 00005426328 olarak yayınlandı.

Başvuru Şekli Ve Yeri

İŞKUR Ankara Altındağ Hizmet Merkezi bünyesinde düzenlenen kamu personeli alımında adayların 02 Mart 2020 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binasından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak veya Alo 170 hattı üzerinden yapabilirler.

Türkiye geneli bütün alımları ayrıntılı incelemek için telefon uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Telefon uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 02 Mart 2020