Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenevi Temizlik Personeli Alım Başvuru Bitiyor 

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenevi Temizlik Personeli Alım Başvuru Bitiyor 

İŞKUR kamu iş ilanları ile yapılan son ilanlarda Gürpınar öğretmenevi bünyesine en az İlkokul mezun temizlik personeli alımı ilan edilmişti. Başvurular bitiyor.

İŞKUR kamu iş ilanları ile yapılan duyurularda Milli Eğitim Bakanlığı Van Gürpınar Öğretmenevi ve ASO müdürlükleri bünyesine 3 kamu personeli alım ilanı yayımlandı. Ayrıntılar haberimizde.

İŞKUR kamu iş ilanı 2020 yılı kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Temizlik Personeli (Temizlikçi) olarak Van Gürpınar Öğretmenevi Müdürlüğüne alınacak 3 kişi kamu alımında adayların en az ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, gıda sektöründe çalışanlar için hijyen eğitimi sertifikasına sahip olması, gürpınar ilçesinde ikamet ediyor olması şartları bulunmaktadır. Adaylar için İŞKUR kamu iş ilan numarası 00005354280 olarak yayınlandı.

İŞKUR tarafından başvuru işlemi alınan bu alı kuraya tabi bir alımdır. İŞKUR üzerinden başvuru işlemlerini yapan adayların isimleri ilgili Belediyeye gönderilecek ve 27 Ocak 2020 tarihinde Gürpınar Öğretmenevi Müdürlüğü toplantı salonunda saat 10:00 da kura çekilerek alınacak personeller belirlenecek.

Yukarıdaki İŞKUR kamu alımlarına başvurmak isteyen adaylar için başvurular 20 Ocak 2020 tarihinde sona erecek olup bu tarihe kadar İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak ve 24 Ocak 2020 tarihine kadar istenen belgeleri kurum müdürüne teslim ederek başvuru işlemini tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 20 Ocak 2020