Milli Eğitim Müdürlüğü Duyurdu İŞKUR ile En Az İlkokul Mezun Kamu Personeli Alıyor.

Milli Eğitim Müdürlüğü Duyurdu İŞKUR ile En Az İlkokul Mezun Kamu Personeli Alıyor.

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından İŞKUR iş ilanı ile bünyesine ilkokul mezun kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları haberimizde.

Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesine ilkokul mezun kamu personelleri alım ilanı yayınlandı. Alınacak personel 4 kişi Aşçı olarak alınacak. Alınacak personeller daimi ve tam zamanlı olarak çalıştırılacak. Alınacak personeller 30 gün deneme süresine tabii tutulacak.

İŞKUR’a başvuru sonrasında İŞKUR tarafından açık iş sayısının 4 katı kadar asil ve yedek  aday için kura çekilecek.  Kura işlemleri Burdur Milli Eğitim Müdürlüğünde 14 Şubat 2020 tarihinde Mahir İz konferans salonunda yapılacak.

Milli Eğitim kamu personel 4 kişi alımında şartlar şöyledir.

Burdur İş İlanı

Burdur Milli Eğitim Müdürlüğü

Aşçı 3 kişi alımında adayların en az ilkokul mezunu olması, adayların kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, aşçılık, Ustalık veya Kalfalık Belgesi bulunması, devlet hastanesinden alınan en az %40 tam teşekküllü engelli raporu olması, Çeltikçi, Çavdır, Altınyayla/Burdur, Kemer/Burdur, Karamanlı, Yeşilova, Tefenni, Gölhisar, Burdur merkez, bucak, Ağlasun ilçelerinde ikamet etme şartları bulunmakta. Başvuracak adaylar için İŞKUR iş ilan numarası 00005385226 olarak ilan edildi.

Aşçı 1 kişi alımında adayların en az ilkokul mezunu olması, adayların kadın ve erkek 18 yaşından üyük olması, aşçılık, eski hükümlü olması, Çeltikçi, Çavdır, Altınyayla/Burdur, Kemer/Burdur, Karamanlı, Yeşilova, Tefenni, Gölhisar, Burdur merkez, bucak, Ağlasun ilçelerinde ikamet etme şartları bulunmakta. Başvuracak adaylar için İŞKUR iş ilan numarası 00005385187 olarak ilan edildi.

Başvuracak adayların haberdeki İŞKUR iş ilan numaraları ile İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden 07 Şubat 2020 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmekte.

Son Başvuru Tarihi: 07 Şubat 2020