Milli Eğitim Müdürlüğü İŞKUR ile Daimi Kamu Personeli Alım İlanı

Milli Eğitim Müdürlüğü İŞKUR ile Daimi Kamu Personeli Alım İlanı

İŞKUR kamu iş ilanıyla Kars Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesine daimi ve tam zamanlı kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Ayrıntılar haberimizde. 

İŞKUR kamu iş ilanıyla Kars Milli Eğitim Müdürlüğü Bünyesine daimi olarak çalıştırılacak kamu personeli alımı yapılacak. Yapılacak kamu alımında alınacak personeller Büro İşçisi ve Harita Mühendisi olarak çalıştırılacaklar.
Alınacak kamu personeller Hükümet Konağı Binası K:3 Kars Merkez adresinde çalışacak olup KPSS puan sıralamasına göre alınacak.

Kars İş İlanı

Milli Eğitim Müdürlüğü

Büro İşçisi 1 kişi personel alımında alınacak personellerin önlisans mezunu olması, kadın ve erkek adayların 18 yaşından büyük olması, KPSS P93 puanı en az 1 olması, Akyaka, Susuz, Selim, Sarıkamış, Kars merkez, Kağızman, Digor, Arpaçay ikametli olması, eski hükümlü veya TMY olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005419762 olarak ilan edildi.

Harita Mühendisi 1 kişi personel alımında adayların lisans mezunu olması, kadın ve erkek adayların 18 yaşından büyük olması, kişisel durumunun engelli olması, EKPSS puanı olması, Akyaka, Susuz, Selim, Sarıkamış, Kars merkez, Kağızman, Digor, Arpaçay ikametli olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005419746 olarak ilan edildi.

Yapılacak olan 2 kamu personeli alımında başvurular Kars Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Hizmet Merkezi  bünyesinde yapılmakta olup şartları taşıyan adayların 02 Mart 2020 tarihine kadar İŞKUR iş ilan numarasıyla başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yapılarak veya Alo 170 hattı üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Yapılacak kamu alım ilanlarını telefon uygulamamız üzerinden incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 02 Mart 2020