Milli Eğitim Öğretmenevi Bünyesine İŞKUR ile En Az İlkokul Mezun 9 Kamu Personeli Alıyor

Milli Eğitim Öğretmenevi Bünyesine İŞKUR ile En Az İlkokul Mezun 9 Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR güncel iş ilanları ile kamuya personel alımları devam ediyor. Bu defa Milli Eğitim Öğretmenevi Müdürlüğü en az ilkokul mezun personeller alıyor. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları habe

Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Mersin Silifke Öğretmenevi müdürlüğüne 9 kişi en az ilkokul mezun kamu personelleri alınacak. Alınacak personeller ise 2 kişi Garson olarak alınacak personel servis elemanlığı yapacak, 5 Temizlik görevlisi Öğretmenevi kat hizmetlerine bakacak, 1 kişi resepsiyon görevlisi müdürlükte ön büro personeli olarak çalıştırılacaklar, 1 kişi ise teknik hizmet personeli olarak alınacak ve inşaat işleri üzerine çalıştırılacak.

Alınacak personeller Taşucu KYK kız Öğrenci Yurdu Yanı Silifke Mersin adresinde çalıştırılacak olup ilk aşamada deneme süreli iş sözleşmesi ile işe başlayacaklar, adayların İŞKUR başvuruları sonrasında adayların Silifke Lütfi Elvan Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğüne 18 Şubat 2020 tarihine kadar aşağıdaki ünvanlara göre verilen özellikler ile ilgili evraklarını teslim etmeleri gerekmekte aksi halde 24 Şubat 2020 tarihinde kura çekimine katılamayacaklardır. Başvurular İŞKUR Mersin Silifke Hizmet Merkezinden yapılacak.

Mersin İş İlanı

Silifke Öğretmenevi Müdürlüğü

Garson Alımı, Servis elemanı olarak alınacak 2 kişi personellerin kadın ve erkek en az 18 yaşını tamamlamış ve 45 yaşından gün almamış olması, en az ilkokul mezunu en fazla lise mezunu olması, Silifke ikametli olmaları, adayların en az bu işte yedi yıl tecrübeli olduğunu belgelemesi, alınacak personellere asgari ücret ödemesi yapılacak ayrıca alınacak personellerin buhar, toz, koku ve kimyasallara karşı alerji, astım, bronşit gibi kronik hastalıklarının bulunmaması gerekmekte. İŞKUR iş ilan numarası 005406420 olarak ilan edildi.

Temizlik Görevlisi olarak kat hizmetlerinde (Kat Görevlisi) çalışacak 5 personel alımında adayların kadın ve erkek en az 1 (Bir) yıl bu işte deneyime sahip olması ve bunu daha önce çalıştığı iş yerleri SGK iş belgesi ile belgelemesi, Silifke ikametli olması, vardiyalı çalışmaya engeli bulunmaması, en az ilkokul en fazla lise mezunu olması, 18 yaşını tamamlamış ve 45 yaşından gün almamış olması, MEB onaylı hijyen belgesi sahibi olmaları, MEB onaylı İş Hayatında İletişim belgesine sahip olmaları, alınacak personellerin buhar, toz, koku ve kimyasallara karşı alerji, astım, bronşit gibi kronik hastalıklarının bulunmaması gerekmekte İŞKUR iş ilanı olarak 00005406526 numarası ilan edildi.

Resepsiyon Görevlisi olarak ön büro personeli olarak 1 kişi kamu alımında ise adayların adayların kadın ve erkek en az 1 (Bir) yıl bu işte deneyime sahip olması ve bunu daha önce çalıştığı iş yerleri SGK iş belgesi ile belgelemesi, Silifke ikametli olması, vardiyalı çalışmaya engeli bulunmaması, en az önlisans en fazla lisans mezunu olması, 18 yaşını tamamlamış ve 45 yaşından gün almamış olması, MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği belgesine sahip olması, MEB onaylı İş Hayatında İletişim belgesine sahip olmaları, alınacak personellerin buhar, toz, koku ve kimyasallara karşı alerji, astım, bronşit gibi kronik hastalıklarının bulunmaması, MEB onaylı Diksiyon Belgesine sahip olması, Amora, Asya Soft otel resepsiyon programlarından birini kullandığını gösterir belgeye sahip olması gerekmekte İŞKUR iş ilanı olarak 00005406475 numarası ilan edildi.

Destek Teknik Hizmet Personeli olarak inşaat hizmetlerinde çalışacak 1 kişi kamu personel alımında adayların kadın ve erkek en az 1 (Bir) yıl bu işte deneyime sahip olması ve bunu daha önce çalıştığı iş yerleri SGK iş belgesi ile belgelemesi, Silifke ikametli olması, vardiyalı çalışmaya engeli bulunmaması, en az ilkokul en fazla lise mezunu olması, 18 yaşını tamamlamış olması, en az MEB onaylı  inşaat teknolojileri alanında kalfalık belgesine sahip olması, İŞKUR’da engelli kaydının olması, alınacak personellerin buhar, toz, koku ve kimyasallara karşı alerji, astım, bronşit gibi kronik hastalıklarının bulunmaması gerekmekte İŞKUR iş ilanı olarak 00005406633 numarası ilan edildi.

Mersin kamu iş ilanı Silifke Öğretmenevi 9 kamu personeli alımına başvurmak isteyen adayların 18 Şubat 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını Silifke İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Yapılan alımları cep telefonunuz üzerinden daha rahat incelemek için cep uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Cep uygulamamızı indirmek isterseniz tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 18 Şubat 2020