Milli Eğitim Öğretmenevleri En Az İlkokul Mezun 12 Kamu Personeli Alım İlanı

Milli Eğitim Öğretmenevleri En Az İlkokul Mezun 12 Kamu Personeli Alım İlanı

İŞKUR kamu iş ilanları ile yapılan son ilanlarda Mudanya, Doğanşar öğretmenevleri bünyesine en az İlkokul mezun kamu personeli alımı yapılacak. Yapılacak olan alımların İŞKUR iş ilan numaraları ve alı

İŞKUR kamu iş ilanları ile yapılan duyurularda Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenevi ve ASO müdürlükleri bünyesine 12 kamu personeli alım ilanı yayımlandı. Ayrıntılar haberimizde.

İŞKUR kamu iş ilanı 2020 yılı kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Resepsiyon Görevlisi (Büro Personeli) olarak Sivas Doğanşar Öğretmenevi Müdürlüğüne alınacak 1 kişi kamu alımında adayların lise mezunu olması, kadın ve erkek 18 ile 40 yaş arasında bulunması, protokol kuralları belgesine sahip olması ve bilgisayar sertifikasına sahip olması, Doğanşar ikametli olması şartları bulunmaktadır. Adaylar için İŞKUR kamu iş ilan numarası 00005348298 olarak yayınlandı.

Aşçı olarak Sivas Doğanşar Öğretmenevi Müdürlüğüne alınacak 1 kişi kamu alımında adayların enaz ilkokul mezunu olması, kadın ve erkek 18 ile 40 yaş arasında bulunması, aşçılık belgesi sahibi olması, gıda ve su sektöründe çalışanlar için hijyen eğitimi belgesine sahip olması, Doğanşar ilçesi ikametli olması şartları bulunmaktadır. Adaylar için İŞKUR kamu iş ilan numarası 00005348149 olarak yayınlandı. Kariyer kamu işçi alım ilanı son başvuru 14 Ocak 2020 olarak yayınlandı.

Temizlikçi (Temizlik Personeli) olarak Sivas Doğanşar Öğretmenevi Müdürlüğüne alınacak 2 kişi kamu alımında adayların en az Lise mezunu olması, kadın ve erkek 18 ile 40 yaş arasında bulunması, protokol kuralları belgesine sahip olması, Doğanşar ilçesi ikametli olması şartları bulunmaktadır. Adaylar için İŞKUR kamu iş ilan numarası 00005348474 olarak yayınlandı. Kariyer kamu işçi alım ilanı son başvuru 14 Ocak 2020 olarak yayınlandı.

Garson (servis Elemanı) olarak Bursa Mudanya Öğretmenevi Müdürlüğüne alınacak 2 kişi kamu alımında adayların kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, turizm ve otelcilik mezunu olması, bir yıl deneyim sahibi olması bursa merkez, Kestel, Gürsu, yıldırım, Osmangazi, nilüfer, harmancık, büyükorhan, Yenişehir, Orhangazi, Orhaneli, Mustafakemalpaşa, Mudanya, keleş, Karacabey, İznik, İnegöl, gemlik ilçelerinde ikametli olması şartları bulunmaktadır. Adaylar için İŞKUR kamu iş ilan numarası 00005348770 olarak yayınlandı. Kariyer kamu işçi alım ilanı son başvuru 14 Ocak 2020 olarak yayınlandı.

Büro Personeli (Sekreter) olarak İnegöl Öğretmenevi Müdürlüğüne alınacak 1 kişi kamu alımında adayların en az ortaokul mezunu olması, kadın ve erkek 18 ile 35 yaş arasında bulunması, Bilgisayar operatörlüğü belgesine sahip olması, diksiyon eğitim sertifikasına sahip olması, yönetici asistanı kurs bitime belgesi olması, İnegöl ikametli olması şartları bulunmaktadır. Adaylar için İŞKUR kamu iş ilan numarası 00005346780 olarak yayınlandı. Kariyer kamu işçi alım ilanı son başvuru 13 Ocak 2020 olarak yayınlandı

Temizlikçi (Temizlik Personeli) olarak Çankırı Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğüne alınacak 1 kişi kamu alımında adayların en az İlkokul mezunu olması, kadın ve  18 yaşından büyük olması,Çankırı Merkez ikametli olması şartları bulunmaktadır. Adaylar için İŞKUR kamu iş ilan numarası 00005347045 olarak yayınlandı. Kariyer kamu işçi alım ilanı son başvuru 13 Ocak 2020 olarak yayınlandı.

Garson (Servis Elemanı) olarak Çankırı Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğüne alınacak 4 kişi kamu alımında adayların en az Lise mezunu olması, erkek ve 18 ile 27 yaş arasında bulunması, bir yıllık servis elemanı işçi tecrübesi olduğunu SGK dökümü veya Bonservis ile belegelemesi, Çankırı Merkez ikametli olması şartları bulunmaktadır. Adaylar için İŞKUR kamu iş ilan numarası 00005346978 olarak yayınlandı. Kariyer kamu işçi alım ilanı son başvuru 13 Ocak 2020 olarak yayınlandı.

Yukarıdaki İŞKUR kamu alımlarına başvurmak isteyen adayların ilanlarda belirtilen tarihlere kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 14 Ocak 2020