MSB ANT Başkanlığı 1 Tekniker Alımı

MSB ANT Başkanlığı 1 Tekniker Alımı

16 Temmuz 2019 tarihiyle İŞKUR tarafından yayınlanan ilanla MSB Akaryakıt İkmal ve NATO POL.TES.İŞL.ANT Başkanlığı (Kamu Grubu)1 Tekniker alımı yapacağını duyurmuştur.

MSB Akaryakıt İkmal ve NATO POL.TES. İŞL ANT Başkanlığı (Kamu Grubu) 1 Tekniker alımı yapacağını iş kurumu üzerinden 16 Temmuz 2019 tarihinde yayınlamış olduğu ilanla açıklamıştır. Başvurular başlamış olup 22 Temmuz 2019 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır.

Başvuracaklar en az meslek yüksek okulu önlisans bilgisayar ve bilgisayar teknolojileri bölümü mezunu olması isteniyor. Ayrıca Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) girmiş olması yeterli olarak ilan edilmiştir. Alım bilgisayar teknolojisi teknikeri olarak yapılacaktır.

İŞKUR iş ilanları 00005067300 olarak verilmiştir. Başvuracaklar 22 Temmuz 2019 tarihi bitimine kadar şahsen veya verilen numara ile internet ortamında başvuru yapabilirler.

Tekniker olarak ANT Batı Bölge Ankara İşletme Müdürlüğü TF-10 Sincan Tank Çiftliği Ankara'da çalışılacaktır. Başvuracak kişilerin durumu TMY (terörle mücadelede yaralanan) statüsünde olması isteniyor.

Son Başvuru Tarihi: 22 Temmuz 2019