MSB Personel Alımı 93 Hizmetli, Şoför, Memur, Güvenlik, Mühendis, Tekniker, Teknisyen...

MSB Personel Alımı 93 Hizmetli, Şoför, Memur, Güvenlik, Mühendis, Tekniker, Teknisyen...

MSB personel alımı ilanı ile hizmetli, şoför, memur, güvenlik görevlisi, mühendis, tekniker, teknisyen gibi farklı mesleklerden 93 işçi ve memur alacak.

MSM personel alımı ilanı Kars, Erzurum ve Ankara illeri için 93 işçi ve memur alımı yapacak. Buna göre aşçı, çocuk eğitimcisi, garson, grafiker, hizmetli, istatistikçi, mal sorumlusu, memur, bilgisayar mühendisi, çevre mühendisi, endüstri mühendisi, jeoloji mühendisi, şoför, bilgisayar teknikeri, bilgisayar programlama teknikeri, mekatronik teknikeri, matbaa teknikeri, acil tıp teknisyeni, marangoz teknisyeni, klima teknisyeni, kaynak teknisyeni, oto teknisyeni, elk. güç kay. teknisyeni, oto boyama teknisyeni, terzi, uzman, berber, hesap sorumlusu, elektrik teknisyeni, koruma ve güvenlik görevlisi, V,H.K.İ. alınacak.


MSB Personel Alımı Genel Şartları

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48'inci maddesindeki genel şartları taşımak,
b) Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından 2020 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış ve puan almış olmak,
c) Nitelik tablosunda (kılavuzda Tablo-2) bulunan her bir kadro unvanı için belirlenen niteliklere sahip olmak,
ç) Süresi içinde başvurmuş ve başvuru belgesi ile birlikte istenen belge ve bilgileri vermiş bulunmak, 


MSB Personel Alımı Başvuru Bilgileri

a) Başvurular, 30.12.2021-31.01.2022 tarihleri arasında https://personeltemin.msb.gov.tr adresi üzerinden çevrimiçi (online) yapılacaktır.
NOT: Genel ağ (İnternet) ortamı dışında dilekçe, mektup, posta vb. yöntemlerle yapılacak ön başvurular kabul edilmeyecek, bu dilekçelere cevap verilmeyecek ve işlem yapılmayacaktır.
b) Adaylar, https://personeltemin.msb.gov.tr sitesine girerek e-Devlet şifresi ile başvuru ekranını açtıktan sonra başvuru sihirbazını kullanarak ilerleyip tüm aşamaları tamamlayarak ‘Tercih Yap’ ekranına yönlendirilecek buradan ilgili alımı tıklayarak tercih yapabilecektir. Tercih işlemini tamamladıktan sonra ‘Tercihlerimi Göster’ butonuna tıklayarak kayıtlı tercihlerini kontrol edebilecektir. 

Son Başvuru Tarihi: 31 Ocak 2022

Popüler İlanlar