Mudanya Belediyesine  İŞKUR ile  Kamu Personeli Alınıyor

Mudanya Belediyesine İŞKUR ile Kamu Personeli Alınıyor

İŞKUR tarafından yayınlanan kamu iş ilanları ile Bursa kamu kurumlarına personeller alınıyor. Alınacak personeller belediye bünyesine alınacak.

Mudanya Belediyesi tarafından İŞKUR iş ilanları ile yapılan duyuru ile 1 kamu personeli alımı yapılacak alınacak 1 kamu personeli Otomotiv Elektrikçisi pozisyonlarında çalıştırılacak.

İŞKUR iş ilanları kuraya tabi olup taleplere başvuru yapan iş arayanların İŞKUR’a başvurusu sonrasında başvuru listesi ilgili kurumlara gönderilecek Mudanya Belediyesi kamu personeli alımı için 04 Şubat 2020 tarihinde kura çekimi yapılacak.

Bursa İş İlanı

Mudanya Belediyesi

Otomotiv Elektrikçisi 1 kişi alımı İŞKUR kamu iş ilanı ile Belediye bünyesine Mudanya ilçesi ikametli olması adayların lise mezunu olması, otomotiv elektrikçiliği mesleğinde 5 yıl deneyimi olması, otomotiv elektrikçiliği Ustalık belgesine sahip olması, B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması şartları bulunmakta. İŞKUR iş ilan numarası 00005371915 olarak yayınlandı.

İŞKUR kamu alımı Mudanya Belediyesi personel alımına başvurmak için 31 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile adayların başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir. 

Son Başvuru Tarihi: 31 Ocak 2020