Muhasebe Personeli Alımı

Muhasebe Personeli Alımı

Muhasebe personeli alımı için iş ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda Türkiye genelinde İŞKUR üzerinden muhasebe personeli alımı yapılacağı bildirildi.

Muhasebe personeli alımı için iş ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanlarda Türkiye genelinde İŞKUR üzerinden muhasebe personeli alımı yapılacağı bildirildi.

Muhasebe Personeli Alımı İlanına Başvuracak Adaylardan İstenilen Belgeler

a - Muhasebe  personeli  alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya ilgili firma tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.
b - Muhasebe personeli alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.
c - Muhasebe  personeli alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.
d - Muhasebe  personeli alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.
e - Muhasebe  personeli alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.
f - Muhasebe  personeli alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.
g - Muhasebe  personeli alımı ilanına başvuracak tüm adayların sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi ilgili firma tarafından onaylanabilir.
h - Muhasebe  personeli alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.
i - Muhasebe  personeli alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.
j - Muhasebe  personeli alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

Muhasebe  Personeli  Alımı İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

muhasebei1.jpgmuhasebeci2.jpg

Muhasebe personeli ilanına başvurular İŞKUR üzerinden online olarak gerçekleştiriliyor. Bunun için öncelikle adayların İŞKUR web sitesine üye olmaları ve https://esube.iskur.gov.tr/  web adresine şifreleri ile giriş yapmaları gerekmektedir. Daha sonra” İş İlanları” kısmındaki “Meslek” bölümüne “Muhasebeci” yazılması ve  “Şehir”  seçildikten sonra “Ara” butonuna tıklanması yeterli olacaktır. 

Son Başvuru Tarihi: 03 Aralık 2020