Noter Kurası İle Çoban Alımı! Kamuya 2 Personel Alınıyor.

Noter Kurası İle Çoban Alımı! Kamuya 2 Personel Alınıyor.

İŞKUR kamu iş ilanı ile Çiçekpınarı Belediyesi bünyesine en az ilkokul mezun, KPSS şartsız kamu alımı yapılıyor. Metal Sac İşleme İşçisi, Çoban(Sürü Yönetimi Elemanı ünvanlı kamu alım şartları haberim

Isparta Çiçekpınarı Belediyesi tarafından İŞKUR iş ilanı il 2 kişi kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 1 metal sac işleme işçisi, noter kurası ile 1 çoban sürü yönetimi elemanı(İşçi) kamu personeli alımı yapılacak.
İŞKUR kamu iş ilanı 2020 yılı 2 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Metal Sac İşleme İşçisi 1 kişi alımında adayların kadın ve erkek en az lise mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, lise kaynakçılık, ısı işlem, çelik konstrüksiyon, metal doğrama, demir doğrama, metal teknolojisi, metal işleri, metal doğrama bölümlerinin herhangi birinden mezun olması, Şarkikaraağaç ilçesi ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005356406 olup başvurular 20 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Çoban (Sürü Yönetimi Elemanı) 1 kişi alımında adayların kadın ve erkek en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, çoban (sürü yönetimi elemanı belgesine sahip olması, Şarkikaraağaç ilçesi ikametli olması, alınacak personeller 24 Ocak 2020 tarihinde yapılacak noter kurası ile tespit edilecek, daha önce istenilen meslekte çalıştığını SGK hizmet dökümü ile belgelendirmesi, şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005356415 olup başvurular 20 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Çiçekpınarı Belediyesi 2 kamu alımı İŞKUR iş ilanı çoban, işçi alımına başvurmak isteyen adayların 20 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 20 Ocak 2020