Ortaca Belediyesi En Az İlkokul Mezunu Temizlik Görevlisi Alımı Yapıyor

Ortaca Belediyesi En Az İlkokul Mezunu Temizlik Görevlisi Alımı Yapıyor

Ortaca Belediye Başkanlığı son yayımlanan ilan ile en az ilkokul mezunu kamu personeli alımı yapacağını açıkladı.

İŞKUR iş ilanları üzerinden yayımlanan yeni ilanlar ile Ortaca Belediye Başkanlığı kurumunda istihdam etmek üzere temizlik görevlisi kadrosuna görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Başvurular iş kurumuna internet üzerinden veya şahsen yapılacaktır. Başvurular için son başvuru tarihi İŞKUR resmi internet sitesi üzerinde 9 Temmuz 2019 Salı olarak belirtilmiştir.

00005053777 İŞKUR iş ilan numaralı temizlik görevlisi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; en az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak, 18-45 yaş aralığında olmak, Muğla Ortaca’da ikamet ediyor olmak yer almaktadır.

İstihdam edilecek olan personeller kura çekimine göre belirlenecektir. 11 Temmuz 2019 Perşembe tarihinde saat 14:00 - 15:00 arasında Ortaca Belediye Başkanlığı adresinde temizlik görevlisi alımı için kura çekimi yapılacaktır. Bu ilana sadece Kişisel Durumu "Engelli" olanlar başvurabilir.

Ortaca Belediye Başkanlığı tarafından istihdam edilecek personelin çalışma şekli geçici / tam zamanlı olarak belirtilmiştir.

Son Başvuru Tarihi: 09 Temmuz 2019

Popüler İlanlar