Osmangazi Belediyesi 10 Personel Alacak

Osmangazi Belediyesi 10 Personel Alacak

Osmangazi Belediye Başkanlığı 10 personel alımı için ilan yayımladı. Yayımlanan ilanda 10 daimi personel alacağını belirtti Bursa Osmangazi Belediye Başkanlığı. İşte şartlar ve detaylar …

Bursa Osmangazi Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İlana göre belediye bünyesine 10 adet çöp toplama personeli alımı yapılacak! Osmangazi Belediyesi işçi alımı başvuruları 26 Temmuz’da başlayacak olup 30 Temmuz 2021 tarihine kadar devam edilecek.


Başvuru Adresi: Soğanlı Mah. DR.SADIK AHMET CD. N0:388/2 OSMANGAZİ/ BURSA
Çalışma Adresi: Osmangazi Belediyesi sınırları içi


BAŞVURU ŞARTLARI

Emekli olmamak Emeklilik Sartları Taşımamak
Bedenen sağlıklı olmak
 Arşiv araştırması yönetmelik şartlarına haiz olmak,
Vardiyalı çalışma şartlarına uygun olmak
Herhangi bir bulaşıcı hastalığı taşımamak.
Çöp toplama faaliyetinde çalıştırılmak üzere personel alınacaktır.


BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER

** Osmangazi Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir. 
** Osmangazi Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
** Osmangazi Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair beyanı istenmektedir.
** Osmangazi Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan bir adedi forma yapıştırılmak kaydı ile son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.
** Osmangazi Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü istenmektedir.
** Osmangazi Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge istenmektedir 
** Osmangazi Belediyesi personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.

osmangazi-belediyesi.png


OSMANGAZİ BELEDİYESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kurum Adı/Unvanı: OSMANGAZİ BELEDİYESİ PERSOENEL A.Ş.
Adresi: Soğanlı Mah. DR.SADIK AHMET CD. N0:388/2 OSMANGAZİ/ BURSA
Telefonu: 0224 235 34 33

Son Başvuru Tarihi: 30 Temmuz 2021