ÖSYM Ölçme Seçme Ve Yerleştirme Merkezi  Personel İlanı

ÖSYM Ölçme Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Personel İlanı

ÖSYM Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi 14 sözleşmeli personel olarak KPSS puan sırası ile güvenlik görevlisi, büro personeli ve uzman alacak.

ÖSYM Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı 14 sözleşmeli personel alımı ilanı ile KPSS puan sırası esas alınarak koruma ve güvenlik görevlisi, büro personeli ve uzman personel alımı yapacak.

sym.png


ÖSYM Ölçme Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Koruma Ve Güvenlik Görevlisi Alımı

Başvuruda bulunacak adayların, bu ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten başlamak üzere yukarıdaki belgeleri tamamlamak suretiyle; 23/12/2021 tarihi mesai bitimine kadar Başkanlığımızın Üniversiteler Mahallesi, İhsan Doğramacı Bulvarı No:1 Bilkent/ANKARA 06800 adresinde bulunan Personel ve Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. 


ÖSYM Ölçme Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Büro Personeli Alımı

2020- KPSS Lisans sınavı sonucunda, 100 puan üzerinden KPSSP3 puan türünden asgari 70 puana sahip olan adaylardan, Kurumumuzdan görev talebinde bulunacaklar, bu ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı tarihten başlamak üzere 23/12/2021 tarihine kadar, Başkanlığımızın (ais.osym.gov.tr) internet adresinde yer alan “Sınav Başvuru Formu” nu doldurarak internet ortamında müracaat edeceklerdir. 

 

ÖSYM Ölçme Seçme Ve Yerleştirme Merkezi Sınav Hizmetleri Uzmanı Alımı

2020-KPSS (B) grubu sınavı sonucunda, 100 puan üzerinden KPSSP3 puan türünden asgari 70 puana sahip olan adaylardan, Kurumumuzdan görev talebinde bulunacaklar, bu ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten başlamak üzere 23/12/2021 tarihine kadar, Başkanlığımızın (ais.osym.gov.tr) internet adresinde yer alan “Sınav Başvuru Formu” nu doldurarak internet ortamında müracaat edeceklerdir. 

Eşdeğer sınav belgesi ile müracaat eden adayların başvuru süresi içerisinde belgelerini Başkanlığımızın Üniversiteler Mahallesi, İhsan Doğramacı Bulvarı No:1 Bilkent/ANKARA 06800 adresinde bulunan Personel ve Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla teslim etmeleri gerekmektedir. Postadaki gecikmeler ile süresi içerisinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır

Özel Şartlar ve tam ilan metni için BURAYA TIKLAYIN

Son Başvuru Tarihi: 23 Aralık 2021

Popüler İlanlar