Polis Evi Kura ile Kamu Personel Alım İlanı

Polis Evi Kura ile Kamu Personel Alım İlanı

İŞKUR kamu iş ilanı ile Iğdır Polis Evi Müdürlüğü bünyesine en az okuryazar kamu alımı yapılıyor. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları haberimizde.

EGM 2020 kamu personel alımı kapsamında Iğdır Polis evi Müdürlüğü tarafından yapılan İŞKUR iş ilanı ile müdürlük bünyesine 1 kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 1 kişi Temizlik Görevlisi kamu personeli alınacak.

İŞKUR iş ilanı kuraya tabi olup taleplere başvuru yapan iş arayanların İŞKUR’a başvurusu sonrasında başvuru listesi polis evi şube müdürlüğüne kura çekimi için gönderilerek ve 31 Ocak 2020 tarihinde kura ile alınacak personel belirlenecek.

İŞKUR kamu iş ilanı 1 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Iğdır İş İlanı

Iğdır Polis Evi Şube Müdürlüğü

Temizlik Personeli (Temizlikçi) 1 kişi işçi alımında adayların erkek, kadın en az okuryazar olması, 18 yaşından büyük olması, işletmelerde hijyen sertifikasına sahip olması, diksiyon sertifikasına sahip olması, kişisel gelişim sertifikasına sahip olması, alanıyla ilgili en az 6 ay tecrübe sahibi olması ve bunu belgelendirmesi, bayanlar adaylar tercih edilecek, Karakoyunlu, Tuzluca, Iğdır Merkez, Aralık ikametli olması şartları bulunmaktadır. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005367625 olup başvurular 27 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

EGM Polis Evi Şube Müdürlüğü iş ilanı 1 kamu personeli alımına başvurmak isteyen adayların 27 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 27 Ocak 2020