Polisevi Müdürlüğü İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Polisevi Müdürlüğü İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Polisevi Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilanda, ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği personel alımı ilanı yayınlandı.

Polisevi Müdürlüğü, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alımı ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre istihdam edilecek personel aşçı kadrosunda görevlendirilecektir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 8 Nisan 2019 olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004914862 olarak belirtilmiştir.

Aşçı alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, erkek olması, 28-35 yaş arasında olması, en az 160 cm en fazla 180 cm boyunda olması, 70-75 kg arasında olması, en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir.

Ayrıca adayların aşçılık mesleğinde en az 10 yıl deneyim sahibi olması, aşçılık kursu bitirme belgesine sahip olması ve mutfak ve yemek işlerinde ustalık düzeyinde deneyim ve tecrübe sahibi olması gerekmektedir. Adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Adayların Baykan, Eruh, Kurtalan, Pervari, Siirt Merkez, Şirvan, Tillo ilçelerinde oturuyor olmaları da gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 08 Nisan 2019