Polisevi Müdürlüğü İŞKUR 3 Kamu Alım İlanı

Polisevi Müdürlüğü İŞKUR 3 Kamu Alım İlanı

İŞKUR kamu iş ilanı ile Polisevi Müdürlüğü bünyesine en az lise mezun, KPSS şartsız kamu alımı yapılıyor. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları haberimizde.

Bolu Polisevi şube Müdürlüğü tarafından yapılan İŞKUR iş ilanı ile müdürlük bünyesine 3 kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 3 kişi Garson(Servis Elemanı)  kamu personeli alınacak.

İŞKUR iş ilanı kuraya tabi olup taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için Bolu Polisevine gönderilerek 29 Ocak 2020 tarihinde kura ile alınacak personeller belirlenecek.

İŞKUR kamu iş ilanı 3 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Garson (Servis Elemanı) 3 kişi alımında adayların kadın ve erkek en az lise mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, meslek liselerinin veya meslek yüksek okullarının Turizm ve Konaklama işletmeciliği bölümlerinden mezun olması, vardiyalı çalışma koşullarına uyum sağlabilmesi, garsonluk işinde 3 yıl deneyimli olması ve bunu belgelemesi şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005360397 olup başvurular 21 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Bolu kamu alımı polisevi 3 kamu garson personel alımına başvurmak isteyen adayların 21 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 21 Ocak 2020