Sabah 8 Akşam 5 Çalışacak İşçi Alımı İSPER İş İlanları

Sabah 8 Akşam 5 Çalışacak İşçi Alımı İSPER İş İlanları

İŞKUR üzerinden İSPER iş ilanları yayımladı. Buna göre 2 pozisyona 25 daimi kamu işçisi alımı yapılacağı bildirildi. İşçi alımı detayları haberimizde..

İŞKUR İş İlanları üzerinden 25 daimi personel alımı yapılması İSPER iş ilanları yayımladı. İlanlar kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi 24 restoran karşılama hostesi, 1 garson alacak.


İSPER İŞ İLANLARI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.
   sper-1-001.pngsper-2-001.png

 

BAŞVURU BİLGİLERİ

İSPER personel alımı ilanına başvurular 15.12.2021 - 17.12.2021 tarihleri arasında kariyer.ibb.istanbul adresinden yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 17 Aralık 2021

Popüler İlanlar