Sayıştay Başkanlığı Şoför Çağrı Merkezi Temsilcisi Büro Memuru Alımı Yapıyor

Sayıştay Başkanlığı Şoför Çağrı Merkezi Temsilcisi Büro Memuru Alımı Yapıyor

Sayıştay Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre en az ilkokul mezunu personel alımı yapılacaktır.

Sayıştay Başkanlığı İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre şoför, sistem uzmanı/danışmanı, yazılım mühendisi, çağrı merkezi elemanı, büro memuru (genel) ve sistem ve ağ uzmanı kadrolarında istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 12 Temmuz 2019 Cuma tarihi olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar iş ilan numarasını kullanarak İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir.

Sayıştay Başkanlığı sistem uzmanı/danışmanı alımı başvurularında kullanılacak iş ilan numarası 00005056794, yazılım mühendisi alımı için 00005056744, çağrı merkezi elemanı alımı için 00005056957, büro memuru alımı için 00005057030, sistem ve ağ uzmanı alımı için 00005057296 ve şoför alımı için 00005056963 olarak belirtilmiştir.

Büro memuru alımı için adayların; önlisans mezunu olması, 18-35 yaş aralığında olması, KPSSP93 puan türünde sahip olması, MS Office programlarına hakim olması, Ankara il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Kişisel durumu “eski hükümlü” veya “TMY” olan adaylar başvurabilmektedir.

Şoför alımında adayların; önlisans mezunu olması, 18-40 yaş aralığında olması, en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması, psikoteknik değerlendirme belgesine sahip olması gerekmektedir. Kişisel durumu “eski hükümlü” veya “TMY” olan adaylar başvurabilir.

Sistem uzmanı/danışmanı alımı için adayların; dört yıllık eğitim veren üniversitelerin matematik, fizik, elektronik, elektrik, yazılım, bilgisayar mühendisliği bölümlerinden mezun olması, 18-35 yaş aralığında olması, Ankara il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması, kişisel durumu “engelli” olması gerekmektedir.

Yazılım mühendisi alımında aranan şartlar; yazılım mühendisliği ve bilgisayar mühendisliği bölümü mezunu olmak, 18-35 yaş aralığında olmak, kişisel durumu “engelli” olmak, Ankara il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak olarak belirtilmiştir.

Çağrı merkezi elemanı alımında aranan şartlar; lisans mezunu olmak, 18-35 yaş aralığında olmak, Ankara il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak, kişisel durumu “engelli” olmak yer almaktadır.

Sistem ve ağ uzmanı alımında adayların; dört yıllık eğitim veren üniversitelerin matematik, fizik, elektronik, elektrik, yazılım, bilgisayar mühendisliği bölümlerinden mezun olması, 18-35 yaş aralığında olması, Ankara il ve ilçelerinde ikamet ediyor olması, kişisel durumu “engelli” olması gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 12 Temmuz 2019

Popüler İlanlar