Şehir Hatları 51 Kamu Personel Alımı KPSS’siz

Şehir Hatları 51 Kamu Personel Alımı KPSS’siz

İŞKUR üzerinden 51 daimi personel alımı için Kamu personel alımı KPSS’siz ilanları yayımlandı. Şehir Hatları iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır?

İŞKUR üzerinden 51daimi personel alımı yapılması için Kamu personel alımı KPSS’siz ilanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul Şehir Hatları 1 boru kaynak ustası, 5 çımacı, 2 satış görevlisi, 1 itfaiyeci, 15 yağcı, 1 gemi elektrikçisi, 2 tesviyeci, 25 gemici alacak. 


KAMU PERSONEL ALIMI KPSS’SİZ GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.

 

299 Kişilik Kadroya İstanbul Üniversitesi 4-B Sözleşmeli Personel Alımı 

Orman Genel Müdürlüğü Personel Alımı Şartları İlkokul Lise 74 Daimi İşçi Alımı

 

KAMU PERSONEL ALIMI KPSS’SİZ BAŞVURU BİLGİLERİ 

Personel alımı ilanına son başvuru tarihi 25.01.2022 günü olup başvurular htpps://kariyer.ibb.istanbul/ Genel Başvuru adresine yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 25 Ocak 2022

Popüler İlanlar