Selevir Sulama Birliği En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Selevir Sulama Birliği En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Selevir Sulama Birliği’nce yayınlanan personel alımı ilanlarında en az ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği personel alımı yapılacağı açıklandı.

Selevir Sulama Birliği yayınladığı personel alımı ilanında çiftçi kadrosunda görevlendirmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adayların 13 Mayıs – 17 Mayıs 2019 tarihleri arasında iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004975867 ve 00004975554 olarak belirtilmiştir.

Çiftçi (Tarla Ürünleri) (Zirai Sulamacı) alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, E ve A2 sınıfı ehliyete sahip olmak yer almaktadır.

Adaylarda aranan ikamet şartı ise Afyonkarahisar Şuhut ilçesinde ikamet ediyor olmak olarak belirtilmiştir.

Selevir Sulama Birliği çiftçi alımı için kura çekimi 23 Mayıs 2019 tarihinde saat 11.00-12.00 arasında Selevir Sulama Birliği’nde yapılacaktır. Çalışma adresi ise Afyonkarahisar ili Şuhut ilçesi Mahmut Köyü olarak açıklanmıştır.

Son Başvuru Tarihi: 17 Mayıs 2019