Senir Belediyesi Temizlik Görevlisi Alım İlanı Yayınladı

Senir Belediyesi Temizlik Görevlisi Alım İlanı Yayınladı

Senir Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında en az ilkokul mezunu adayların başvurabileceği personel alım ilanı yayınlandı.

Senir Belediye Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre temizlik görevlisi kadrosunda istihdam etmek üzere toplamda 1 personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 8 Temmuz 2019 Pazartesi tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Senir Belediye Başkanlığı temizlik görevlisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; en az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak, Isparta Keçiborlu’da ikamet ediyor olmak yer almaktadır.

Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 00005050416 olarak açıklanmıştır.

İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 16 Temmuz 2019 Salı tarihinde Öğleden Önce (09:00 - 12:00) saatinde Senir Belediye Başkanlığı adresinde kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 08 Temmuz 2019

Popüler İlanlar