Şenyurt Belediye Başkanlığı En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Şenyurt Belediye Başkanlığı En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Şenyurt Belediye Başkanlığı’nca yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Şenyurt Belediye Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre kalorifer ateşçisi ve tibbi ve aromatik bitkiler yetiştiricisi kadrolarında görevlendirmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 13 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Kalorifer ateşçisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, ilköğretim mezunu olmak, “Katı ve Sıvı Yakıtlı Kalorifer Ateşçi” belgesine sahip olmak, Tokat Turhal ilçesinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır. İş ilan numarası 00004966682 olarak belirtilmiştir.

Tıbbi ve aromatik bitkiler yetiştiricisi alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az lise en fazla önlisans mezunu olması, en az 18 yaşında olması, Tokat Turhal ilçesinde ikamet ediyor olması ve B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir.

Yayınlanan iki ilan için 24 Mayıs 2019 tarihine Şenyurt Belediyesi’nde saat 10.00 – 11.00 arasında kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 13 Mayıs 2019

Popüler İlanlar