Sınavsız Kamu Personeli Alımı Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Duyurular

Sınavsız Kamu Personeli Alımı Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Duyurular

Sınavsız Kamu Personeli Alımı için Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi duyurular yayımladı. İş ilanına göre 23 sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Sınavsız Kamu Personeli Alımı için Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi duyurular yayımladı. Sağlık teknikeri , hemşire, büro personeli , çözümleyici, sistem programcısı, programcı olarak 23 sözleşmeli personel alımı yapılacak.


Sınavsız Kamu Personeli Alımı Genel Şartları

1- 657 Sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen Genel Şartları taşımak ve göreve başlamasına engel hali bulunmamak, 
2- Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, 
3- 2020 yılı KPSS (B) grubu sınavına girmiş olmak ve Lisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSSP3 puanına, Önlisans mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSSP93 puanına ve Ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanına sahip olmak, 
4- Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu bulunmamak, 
5- Başvurulacak unvanın aranan niteliklerini taşımak, 
6- İlan Tarihi itibariyle ilanda belirtilen Sertifika ve Belgelere sahip olmak,
7- Erkek adaylar için askerlikle ilişkisi bulunmamak veya askerliğini yapmış olmak yahut ertelemiş olmak, fiilen askerlik görevinde bulunmamak,

bolu-1.pngbolu-2.pngbolu-3.png


Sınavsız Kamu Personeli Alımı Başvuru Bilgileri

1- Başvurular, Adaylar tarafından ilanın resmi gazetede yayımlandığı günden itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı 215/A numaralı ofise şahsen başvuru şeklinde yapılacaktır. Posta yolu ile yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecek ve değerlendirmeye alınmayacaktır. 
2- COVID-19 pandemisi nedeniyle halk sağlığını korumak amacıyla; Başvurular Şahsen yapılacağından başvuru esnasında evrak kontrolü yapılmayacak olup, eksik belge ile başvuru yapılmamalıdır. İlan şartlarına uygun olmayan başvurular geçersiz sayılacaktır. İlanda belirtilen süreler içinde yapılmayan başvurular ve eksik belgeli başvurular dikkate alınmayacaktır. 
3- 4-B Sözleşmeli Personel Başvuru Formu Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi http://www.ibu.edu.tr web adresinden temin edilecektir. 

Son Başvuru Tarihi: 24 Aralık 2021

Popüler İlanlar