Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğü Engelli, Eski Hükümlü, TMY 6 Kamu Personeli Alıyor

Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğü Engelli, Eski Hükümlü, TMY 6 Kamu Personeli Alıyor

Milli Eğitim Müdürlüğü kamu alım iş ilanı ile bünyesine engelli, Eski hükümlü ve TMY kamu personelleri alıyor. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları haberimizde.

Sinop İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından İŞKUR kamu iş ilanları ile 6 kamu personeli alımı ilan edildi. Alınacak personel 3 kişi büro memuru kişisel durumu engelli, 3 kişi temizlik görevlisi kişisel durumu eski hükümlü veya TMY olan adaylar arasından seçilecek. İşe Alınan personeller en az 5 yıl nakil talebinde bulunamayacak.

Sinop İş İlanı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Büro Personeli (Büro Görevlisi) 3 kişi alımında adayların kadın ve erkek ön lisans mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, kişisel durumlarının engelli olması ve en az %40 engelli olduğunu belgelemesi, Sinop ilinde ikamet ediyor olmak şartları bulunmaktadır. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005371916 olup başvurular 31 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Temizlik Personeli (Temizlikçi) 3 kişi kamu personeli alımında adayların kadın ve erkek en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, kişisel durumlarının eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak derecede yaralanan olmak (TMY) olması, kamusal haklardan mahrum bulunmaması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, Sinop ilinde ikamet ediyor olmak şartları bulunmaktadır. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005371885 olup başvurular 31 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Sinop kamu iş ilanı 6 kamu personeli alımına başvurmak isteyen adayların 31 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 31 Ocak 2020