Şırnak Belediyesi En Az Lise Mezun Kamu Personeli Alım İlanı

Şırnak Belediyesi En Az Lise Mezun Kamu Personeli Alım İlanı

İŞKUR kamu iş ilanı ile Şırnak Belediyesine en ilkokul mezun kamu personelleri alımı yapacak. Yapılacak olan alımların şartları haberimizde.

Şırnak Belediyesi tarafından yapılan İŞKUR iş ilanı ile bünyesine kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Yapılacak alımda alınacak personel daimi ve tam zamanlı olarak çalıştırılacak.

Alınacak personeller Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. No:40 Şırnak Adresinde çalışacak ve adayların İŞKUR başvurusu sonrasında Şırnak Belediye Başkanlığı bünyesinde 28 Şubat 2020 tarihinde saat 14:00 de kura çekilecek, alınacak personellere asgari ücret ödemesi yapılacak.

Beden İşçisi olarak alınacak personellerin erkek yada bayan 18 yaş ile 45 yaş aralığında bulunması, en az lise en fazla lisans mezunu olması, Şırnak merkez ikametli olması, eski hükümlü veya TMY olması şartları bulunmaktadır. Yapılacak 1 kişi kamu alımı için İŞKUR iş ilan numarası 00005416948 olarak ilan edildi. Başvurular Şırnak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bünyesinde yapılacak.

Başvurmak isteyen adaylar İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yada Alo 170 hattı üzerinden 25 Şubat 2020 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Türkiye geneli bütün kamu alım iş ilanlarını cep uygulamamız ile takip edebilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 25 Şubat 2020