Sivas İŞKUR ile En Az İlkokul Mezun Şoför Alım İlanı

Sivas İŞKUR ile En Az İlkokul Mezun Şoför Alım İlanı

İŞKUR kamu iş ilanı ile Sivas Güneykaya Belediyesi bünyesine en az ilkokul mezun kamu personeli alınıyor. Yayınlanan kamu alımının şartları haberimizde.

Sivas Güneykaya Belediyesi tarafından İŞKUR iş ilanı ile 1 kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 1 kişi şoför kamu personeli alımı yapılacak.

İŞKUR kamu iş ilanı 2020 yılı 1 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Sivas İş İlanı

Güneykaya Belediyesi

Şoför 1 kişi alımında adayların kadın ve erkek en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması ve en fazla 35 yaşında olması, D Sınıfı sürücü belgesi olması, Yıldızeli  ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005380634 olup başvurular 03 Şubat 2020 tarihinde bitmektedir.

Adaylar İŞKUR’a başvurularını yaptıktan sonra Güneykaya Belediyesine bildirilecek olan başvuru listesindeki isimler için 22 Şubat 2020 tarihinde kura çekilerek alınacak personeller belirlenecek. Alınacak personellere asgari ücret üzerinden maaş verilecek.

Sivas Güneykaya Belediyesi 1 kamu alımı İŞKUR iş ilanı ile kamyon şoförü Personeli alımına başvurmak isteyen adayların 03 Şubat 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 03 Şubat 2020