Sona Eriyor! Devlet Üniversitesine 65 Personel Alımı

Sona Eriyor! Devlet Üniversitesine 65 Personel Alımı

Devlet Üniversitesince sözleşmeli 65 personel alımı için yayımlanmış ilanlarda sosyal çalışmacı, hemşire, diyetisyen, sağlık teknikeri, fizyoterapist alıyor Ankara Hacettepe Üniversitesi.

Üniversitenin yayımladığı 65 sözleşmeli personel alımı ilanında Ankara Hacettepe Üniversitesi diyetisyen, hemşire, sağlık teknikeri, fizyoterapist, sosyal çalışmacı alıyor. https://www.kariyerkamu.com haberidir.
 
Üniversite hastanelerinde çalıştırılmak üzere KPSS (B) grubu puan sırasına göre yapılacak olan alımlarda 1 Ocak 1996 ve sonrası doğmuş olmak, Türk Vatandaşı olmak, istifa tarihinden itibaren son bir yıldır 657/4-B sözleşmeli personel olarak çalışmıyor olmak, branşlar için istenilen öğrenim şartını taşımak aranan genel şartların bazılarıdır. Tıbbi laboratuvar teknikerinin ön lisans mezunu olup, alım yapılacak tüm adayların hastanenin laboratuvarlarının dışında farklı birim ve bölümlerde sağlık teknikeri unvanı ile hizmet içi eğitim ve oryantasyona uygun şekilde görevlendirilerek bu pozisyon için çalışma şartlarını kabul etmiş olması gerekmektedir. Haftalık çalışma süresi tüm pozisyonlar için 40 saati geçmeyecek şekilde gece de dahil olmak üzere ilgili bölümün yönetimince belirlenecektir.

hacettepe-001.jpg

Hacettepe Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı için 15 Mayıs 2021 günü son başvuru tarihidir. Başvurular http://www.hastane.hacettepe.edu.tr  internet adresi üzerinden online yapılacaktır.

Sonuçlar son başvuru tarihinin ardı sıra KPSS puan sıralaması dikkate alınmak suretiyle en geç 7 iş günü içinde http://www.hastane.hacettepe.edu.tr/ internet adresinde yayımlanacaktır. Başarılı olan aday listeleri, gerekli olan evrak, başvuru zaman ve yeri ile ilgili bilgilerin de aynı internet adresi üzerinden takip edilmesi gereklidir.

Tüm detaylar ile başvuru bilgileri için Başvuru Kılavuzu

Son Başvuru Tarihi: 15 Mayıs 2021