SPK Duyurular Sermaye Piyasası Kurulu Personel Alımı

SPK Duyurular Sermaye Piyasası Kurulu Personel Alımı

SPK Duyurular yayımladı. 29 Kişilik kadroya memur teknisyen aşçı hizmetli olarak Sermaye Piyasası Kurulu personel alımı yapacak.

Sermaye Piyasası Kurulu personel alımı yapacak.  SPK Duyurular ile 17 memur, 2 teknisyen, 2 aşçı, 8 hizmetli olmak üzere 29 personel alınacak.
 
Sermaye Piyasası Kurulu Personel Alımı Genel Şartları

1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin (A) bendinde yer alan genel şartları taşımak, 
2) 01 Ocak 2022 tarihi itibariyle Memur ve Teknisyen için 35 yaşını, Aşçı ve Hizmetli için ise 30 yaşını doldurmamış olmak, 
3) Sağlıkla ilgili olarak görevini devamlı yapmaya engel bir hali bulunmamak, 
4) Giriş işlemleri dolayısıyla gerçeğe aykırı bilgi ve belgeler vermemek, beyanda bulunmamak, 
5) Diğer bir kuruluşa zorunlu hizmet yükümlülüğü bulunmamak veya bu yükümlülüğe ilişkin borcunu ödemeyi kabul etmiş olmak. 
6) ÖSYM tarafından 2020 yılında B grubu kadrolar için yapılan ve halen geçerli olan Kamu Personel Seçme Sınavına katılmış olup, aşağıdaki listede belirtilen şartları taşımak. 

 

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı Memur Alımı 2022

KPSS Şartsız 34 Kamu Personel Alımı

 

SPK Duyurular İçin Başvuru Bilgileri

Sınav başvuruları 17.01.2022 - 01.02.2022 tarihleri arasında Kurulumuz resmi internet adresinden (www.spk.gov.tr) ulaşılabilecek "Başvuru Formu”nun çevrimiçi olarak doldurulması suretiyle yapılacaktır. Adaylar sadece bir sınav için başvuruda bulunabilecek olup, birden fazla sınava başvuran adayların tüm başvuruları geçersiz sayılacaktır. 

Son Başvuru Tarihi: 01 Şubat 2022

Popüler İlanlar