Sulakyurt Belediye Başkanlığı Şoför Alımı Yapıyor

Sulakyurt Belediye Başkanlığı Şoför Alımı Yapıyor

Sulakyurt Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanında en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılacağı açıklandı.

Sulakyurt Belediye Başkanlığı yayınladığı personel alımı ilanında taksi şoförü kadrosunda görevlendirmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvurmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 20 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004976407 olarak belirtilmiştir.

Taksi Şoförü alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, en az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların Kırıkkale Sulakyurt ilçesinde ikamet ediyor olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır. Adaylara tanınacak olan sosyal olanak “SGK” olarak belirtilmiştir.

İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 31 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 arasında Sulakyurt Belediye Başkanlığı Hizmet Binası’nda kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 20 Mayıs 2019