Sultangazi Belediyesi Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Sultangazi Belediyesi Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Sultangazi Belediyesi’nin yayınladığı personel alımı ilanında lise mezunu adayların başvurabileceği personel alımı yapılacağı açıklandı.

Sultangazi Belediye Başkanlığı, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre otomotiv kaporta işçisi kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru tarihleri 13 Mayıs – 17 Mayıs 2019 tarihleri arası olarak belirtilmiştir. Adayların son başvuru tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004975153 olarak belirtilmiştir.

Otomotiv Kaporta İşçisi alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, lise mezunu olması, otomotiv kaporta işçisi kalfalık belgesine sahip olması, psikoteknik ve SRC2 belgesine sahip olması gerekmektedir.

Ayrıca adaylarda aranan şartlar arasında E sınıfı ehliyete sahip olmak ve bu sürücü belgesinde en az 10 yıl deneyim sahibi olmak, İstanbul Sultangazi ilçesinde ikamet ediyor olmak, en az 18 en fazla 50 yaşında olmak da yer almaktadır.

21 Mayıs 2019 tarihinde Sultangazi Belediyesi Nikah Salonu’nda saat 10.00-11.00 arasında kura çekimi yapılacaktır.  

Son Başvuru Tarihi: 17 Mayıs 2019

Popüler İlanlar