SYDV 6 Farklı İle 10 Memur Alımı Yapıyor

SYDV 6 Farklı İle 10 Memur Alımı Yapıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yayınlanan ilanlarda çeşitli kadrolarda ve illerde görevlendirmek üzere 10 memur alımı yapılacağı açıklandı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre; Adana, Balıkesir, Hakkari, İstanbul, Mardin ve Samsun illerinde istihdam etmek üzere toplamda 10 personel alımı yapılacak.

Başvuru yapmak isteyen adayların Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı resmi internet sitesi üzerinden online olarak başvuru yapmaları gerekmektedir.

Muhasebeci alımı için adayların; Üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme veya İktisat Bölümlerinden birinden mezun olması, en az B sınıfı ehliyete sahibi olması, askerlik görevini yapmış olması ve en az 6 aydır Adana ilinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; dört yıllık eğitim veren üniversitelerin iktisat, işletme, maliye ve muhasebe bölümlerinden mezun olmak, B ve A2 sınıfı ehliyete sahip olmak, KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, vakfın bulunduğu ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır.

Büro görevlisi alımında adaylarda aranan şartlar; dört yıllık eğitim veren üniversitelerin Kamu Yönetimi Bölümü, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü, İktisat Bölümü, İşletme Bölümü, Maliye Bölümü, Ekonometri Bölümü, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü, Rehberlik ve psikolojik Danışmanlık Bölümü, Psikoloji Bölümü gibi bölümlerinden mezun olmak, vakfın bulunduğu ilçe sınırlarında ikamet ediyor olmak, MS Office programlarına hakim olmak ve KPSS P3 en az 60 puana sahip olmak yer almaktadır.

Son Başvuru Tarihi: 17 Mayıs 2019